NOVINKA

BIO Tričko XX // ~objevuji se~

870,00 

★ Kvalitní ekologické tričko z biobavlny* s autorským designem. Tričko je ze 100% prstencově předené česané biobavlny, a pyšní se jedním z nejpřísnějších certifikátů – certifikátem GOTS. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu.

Objevování není jen zábava, ale i styl. S hrdostí představuji naši kolekci triček ve spolupráci s Taťánou z Objevovny s motivem textu Objevuji se, které vás provede nekonečnými cestami objevování. Každé tričko je jako malá výprava, která zvěčňuje vaše dobrodružství a zvědavost. Buďte odvážní, kreativní a dejte vědět světu, že se nebojíte objevovat. Vítej v komunitě objevitelů.

Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítky: , , , , ,
Předpokládané doručení 27 května - 1 června, 2024
Sdílej, než to zakážou!

Popis

★ Kvalitní ekologické tričko z biobavlny* s autorským designem. Tričko je ze 100% prstencově předené česané biobavlny, a pyšní se jedním z nejpřísnějších certifikátů – certifikátem GOTS. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu.

Objevování není jen zábava, ale i styl. S hrdostí představuji naši kolekci triček ve spolupráci s Taťánou z Objevovny s motivem textu Objevuji se, které vás provede nekonečnými cestami objevování. Každé tričko je jako malá výprava, která zvěčňuje vaše dobrodružství a zvědavost. Buďte odvážní, kreativní a dejte vědět světu, že se nebojíte objevovat. Vítej v komunitě objevitelů.

Objevovna – místo pro objevení tvé kreativity. Vytvářím sady, které se zaměřují zejména na tvůrčí proces. Výsledkem nemusí být dokonalý obraz do galerie, ale reflexe aktuálního rozpoložení. Nemusíš mít hodiny času, stačí jen pár minut denně, kdy se ponoříš do okamžiku tady a teď. Sady tu jsou pro všechny, kdo chce zlepšit kvalitu svého duševního zdraví, odpočinout si, vypnout hlavu, zabavit se a tvořit.

Trička jsou dostupná pouze v limitovaném počtu kusů.

Jelikož se jedná z části o ruční práci, je každý kousek originál a fotka je do jisté míry ilustrační :). Potisk nepraská a na světlém podkladě není znatelná vrstva v místě obrázku. Obrázek se stává “součástí tkaniny” díky koncentrovaným pigmentům.


Podrobnosti k dámskému tričku:

  • Gramáž: 155 g/m2
  • Materiál: 100% kvalitní prstencově předená česaná biobavlna tzv. „ring-spun combed cotton“ – nejvyšší možná kvalita zpracování bavlněného vlákna. Protože tričko může být pouze tak kvalitní, jako je způsob, jakým je bavlna zpracována.

Perte tričko vždy naruby (nejlépe do 30 °C).
Vyhněte se: bělidlům, aviváži a dalším chemickým přípravkům.
Žehlete motiv naruby.


Výrobek je certifikovaný:


*Proč je biobavlna zásadně lepší než běžná bavlna?

  • Pěstování konvenční bavlny spotřebuje obrovské množství vody, například na výrobu jednoho jediného trička se spotřebuje téměř 3000 litrů vody.
  • Konvenční bavlna je často chemicky upravena. Pěstování bavlny je odvětvím zemědělství, kde se používá největší množství chemikálií. Bavlna se sice pěstuje na 4 % zemědělské půdy, ale použije se na ni 10 % světové spotřeby pesticidů, a dokonce takřka až 25 % spotřeby insekticidů. Tím dochází k velkému znečišťování vody a půdy.
  • Lidé, kteří tuto bavlnu pěstují a zpracovávají se dostávají do kontaktu s mnoha chemikáliemi. Ty jim způsobují méně či více závažné zdravotní problémy.
  • Takové oblečení není zdravé ani pro nás samotné, chemikálie z běžného bavlněného trička vstřebáváme přes náš největší orgán – kůži.
  • Buďme pozorní a soucitní k sobě i k ostatním. Zajímejme se o způsob zpracování a původ vašeho příštího nakoupeného výrobku :).

Další informace

Hmotnost 200 g
Rozměry - × - cm
Barva

Velikost

, , , , ,

Materiál

Střih

,

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “BIO Tričko XX // ~objevuji se~”