PŘEDPRODEJ – BIO Kšiltovka // Tippiccio!

990,00 

★ Jedna z nejkvalitnějších SNAPBACK kšiltovek značky YOPOONG z BIO bavlny. Čepice má vyztuženou přeohnutou přední část, rovný kšilt a zapínání na patentky pro nastavení velikosti.

Kšiltovku zdobí autorská výšivka TIPPICCIO!  z web-komiksu V KANCLU.

Katalogové číslo: - Kategorií: , , , , Štítky: , , , , ,
Estimated delivery on 20 - 25 července, 2024
Sdílej, než to zakážou!

Popis

★ Jedna z nejkvalitnějších SNAPBACK kšiltovek značky YOPOONG z BIO bavlny. Čepice má vyztuženou přeohnutou přední část, rovný kšilt a zapínání na patentky pro nastavení velikosti.
Kšiltovku zdobí autorská výšivka TIPPICCIO!  z web-komiksu V KANCLU.

Jelikož se jedná z části o ruční práci, je každý kousek originál a fotka je do jisté míry ilustrační :).

Internetový komiks “V KANCLU” původně vznikl jako reakce na absurdní mikrosvět a jazyk současných kanceláří a jejich “obyvatel”, ze kterých si, pomocí jednoduché kresby a nekonkrétních postav, utahuje.
První epizoda se objevila na Facebooku v roce 2014. Od roku 2016 vychází pravidelně každou středu nová epizoda. Momentálně má kolem 8,5 tis. fanoušků na facebooku.


Podrobnosti:

  • Vysoce kvalitní padnoucí kšiltovka s rovným kšiltem a nastavitelnou velikostí na zadní straně. Čepice s patentovanou technologií FLEXFIT. Díky svému inovativnímu střihu se přizpůsobí tvaru hlavy nositele, čímž zajišťuje naprosté pohodlí.

Materiál:

  • 98% certifikovaná BIO bavlna
  • 2% elastan – malý podíl elastanu v kombinaci s bavlnou zajišťuje trvanlivost a odolnost čepice vůči opotřebení.

Doporučujeme čistit pouze jemným kartáčem a vlhkým hadříkem nebo houbičkou.
Vyhněte se bělidlům, aviváži a dalším chemickým přípravkům.
Čepici perte pouze na vlastní nebezpečí.


*Proč je biobavlna zásadně lepší než běžná bavlna?

  • Pěstování konvenční bavlny spotřebuje obrovské množství vody, například na výrobu jednoho jediného trička se spotřebuje téměř 3000 litrů vody.
  • Konvenční bavlna je často chemicky upravena. Pěstování bavlny je odvětvím zemědělství, kde se používá největší množství chemikálií. Bavlna se sice pěstuje na 4 % zemědělské půdy, ale použije se na ni 10 % světové spotřeby pesticidů, a dokonce takřka až 25 % spotřeby insekticidů. Tím dochází k velkému znečišťování vody a půdy.
  • Lidé, kteří tuto bavlnu pěstují a zpracovávají se dostávají do kontaktu s mnoha chemikáliemi. Ty jim způsobují méně či více závažné zdravotní problémy.
  • Takové oblečení není zdravé ani pro nás samotné, chemikálie z běžného bavlněného trička vstřebáváme přes náš největší orgán – kůži.
  • Buďme pozorní a soucitní k sobě i k ostatním. Zajímejme se o způsob zpracování a původ vašeho příštího nakoupeného výrobku :).

Další informace

Hmotnost 500 g
Barva

,

Materiál

Střih

, , ,

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PŘEDPRODEJ – BIO Kšiltovka // Tippiccio!“