Sleva

FAIR TRADE Taška BIG // Liška a vlk v lese

Original price was: 640,00 Kč.Current price is: 512,00 Kč.

★ Kvalitní velká fair trade taška z recyklované bavlny a recyklovaného polyesteru. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu. Tašku zdobí autorská ruční kresba a malba paní lišky a pana vlka mezi stromy v lese. Originální styl ilustrace potěší jak děti, tak dospělé s láskou k ruční tvorbě, liškám, vlkům a přírodě.

Katalogové číslo: - Kategorie: , Štítky: , , , , , , , ,
Předpokládané doručení 27 května - 1 června, 2024
Sdílej, než to zakážou!

Popis

Kvalitní velká fair trade taška z recyklované bavlny a recyklovaného polyesteru. Materiál i výroba jsou ekologické a etické. Jedná se o udržitelnou, tzv. slow fashion módu. Tašku zdobí autorská ruční kresba a malba paní lišky a pana vlka mezi stromy v lese. Originální styl ilustrace potěší jak děti, tak dospělé s láskou k ruční tvorbě, liškám, vlkům a přírodě.

Jelikož se jedná z části o ruční práci, je každý kousek originál a fotka je do jisté míry ilustrační :). Potisk nepraská a na světlém podkladě není znatelná vrstva v místě obrázku. Obrázek se stává “součástí tkaniny” díky koncentrovaným pigmentům.


Podrobnosti k plátěné nákupní tašce “BIG”:

Bavlněná taška vyšší gramáže s širokým dnem, dvojitou zesílenou obrubou a delšími uchy s posíleným křížovým prošitím pro vyšší odolnost a lepší nosnost.
Díky kvalitnímu materiálu a provedení snese i velké zatížení, stále je však lehká a dobře skladná.

► Perte naruby s podobnými barvami do 30 °C.
► Nežehlete v místě potisku.
► Vyhněte se: bělidlům, aviváži a dalším chemickým přípravkům.


Výrobek je certifikovaný:

Další informace

Hmotnost 500 g
Barva

Velikost

Materiál